تاریخ ایجاد: 26شهریور1399, 08:57:59 تعداد بازدید: 288 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
رسالت اصلی سازمان نظام مهندسی هویت بخشی به مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی است


🔻رئیس سازمان مرکزی در گردهمایی مجازی رؤسای سازمان نظام مهندسی استان ها مطرح کرد:

✅ رسالت اصلی سازمان نظام مهندسی هویت بخشی به مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی است

🔸رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: رسالت اصلی سازمان نظام مهندسی هویت بخشی به مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی برای ارائه خدمات مورد نیاز بخش کشاورزی است.

🔸به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، شاهرخ رمضان نژاد در گردهمایی مجازی رؤسای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان ها با اشاره به کارکردهای مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی گفت: مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی بایستی با استفاده از فرصت ها و ظرفیت های ایجاد شده توسط سازمان نظام مهندسی، اثر وجودی خود را در عرصه های مختلف تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی نشان دهند. 

🔸وی اظهار داشت: ایجاد ارتباط پویا و پایدار بین مصرف کننده و تولیدکننده دانش به عنوان یک حلقه گم شده، یکی از کارکردهای مهم مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی می باشد.

🔸رییس سازمان مرکزی با اشاره به وضعیت استقرار واحدهای تولیدی و اعضای سازمان تصریح کرد: در حال حاضر اکثر کارشناسان و اعضای سازمان در کلانشهرها و شهرها مستقر هستند و این در حالی است که بیشترین کار تولیدی کشاورزی در روستاها و دهستان ها انجام می گیرد.

🔸رمضان نژاد اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با را ه اندازی و استقرار مراکز خدمات در مراکز دهستان ها  به دنبال برقراری توازن میان وضعیت استقرار واحدهای تولیدی و کارشناسان کشاورزی می باشد.

🔸وی با اشاره به طراحی اولین سامانه هوشمند طراحی و محاسبات فنی و مالی واحدهای تولیدی توسط اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی، گفت: با توجه به وجود مشکلات عدیده در انجام دستی محاسبات تجهیزات واحدهای تولیدی، بهره گیری از این سامانه هوشمند موجبات افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها در واحدهای تولیدی را فراهم خواهد کرد.

🔸شایان ذکر است در این نشست گزارش روند استقرار مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی در استان ها توسط مجری مراکز ارائه و از استان های پیشرو در این زمینه تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است در بخش دیگری از نشست، مسائل و مشکلات مبتلابه در زمینه مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی توسط روسای سازمان نظام مهندسی استان ها مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

  نظرات

آرشیو اخبار:

جلسات و مجامع:

دوره ها و آزمون ها:

دی ان ان